PopisSpolečnost REKUPER SYCHROV, s.r.o. je zaměřena na zpracování plechu s využitím moderních technologií jako je řezání laserem, vysekávání, ohýbání, sváření.
Nabízíme
- zaměstnání v moderních výrobních prostorách
- 5 týdnů dovolené
- stravování ve firmě s příspěvkem od zaměstnavatele
- příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
- věrnostní odměny
Pracovní náplň:
- obsluha ohraňovacího CNC lisu
- 2 směnný provoz
Požadujeme:
- znalost a orientace výkresové dokumentace
Mzda: 150 - 190 Kč + 10 Kč směnový příplatek
Další informace najdete na www.rekuper.cz
Kontaktní osoba: P. Vondrák - tel. 482 464 624, 482 464 611, e-mail: vondrak@rekuper.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěREKUPER SYCHROV, spol. s ručením omezeným, Husa 28, Paceřice, 463 44 Sychrov Mzda minimálně150 Kč Mzda maximálně190 Kč Nastoupit od2019-09-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-11T03:42:56

Společnost

REKUPER SYCHROV, s.r.o.
  • REKUPER SYCHROV, s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Vondrák
  • Telefon : +420 482 464 624,482 464 611
  • E-mail : vondrak@rekuper.cz
  • Adresa : REKUPER SYCHROV, spol. s ručením omezeným, Husa 28, Paceřice, 463 44 Sychrov

Klíčová slova

společnost

orientace

odměny pracovní

náplň

obsluha

ohraňovacího

cnc

lisu

směnný