PopisKDO JSME:
- Jsme česká rodinná firma s více než 25ti letou tradicí
- Vyvíjíme a vyrábíme průmyslové podlahové systémy, PVC podlahy Fortelock a střešní krytinu Ekoternit
- Prodáváme do 24 zemí Evropy, vyvážíme i na jiné kontinenty
- Naším cílem je spokojený zákazník, proto vedle standardizovaných produktů připravujeme i specializovaná řešení.
- Inspirujeme zákazníky technickými inovacemi, poskytujeme konzultace a poradenství
- Klademe důraz na ekologii a především filantropii, nezištně podporujeme nespočet organizací v našem regionu
- Rosteme nejen v počtu zákazníků, ale i v počtu zaměstnanců. Hledáme proto novou kolegyni / kolegu na pozici Marketingový specialista
CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?
- Základem Vaší práce bude úzká spolupráce s vedoucím marketingu a asistence na celé řadě projektů. Budete se podílet na přípravě kampaní v různých koutech Evropy, na zavádění nových výrobků na trhy, sumarizaci zadání pro grafiky, ostatní kolegy z týmu, tiskárnu i externí dodavatele.
- Kdo neměří, ten nic neví, takže budete pracovat s daty z prodeje, připravovat cenové mapy, srovnávat benchmarky i monitorovat konkurenci.
- Nemine Vás ani obchodní inzerce, tedy příprava letáků, bannerů pro kampaně a také nějaká ta administrativa.
Není toho málo, ale nebojte se, nenecháme Vás v tom plavat. Týmová práce je nade vše, proto investujeme nejen do moderních technologií, ale i do zázemí a vzdělávání zaměstnanců. Sázíme na inovaci, jistotu a stabilitu rodinné firmy.
STRUČNĚ ŘEČENO CO VÁS ČEKÁ:
- Spolupráce na realizaci marketingového plánu
- Zajišťování marketingových a propagačních aktivit
- Vyhodnocování marketingových kampaní, spolupráce na mezinárodních projektech
- Analýzy prodejů, konkurence i potenciálu trhu
- Zajištění a organizace indoor/outdoor kampaní
- Komunikace s ostatními kolegy ve firmě i externími dodavateli.
POŽADUJEME/BUDE SE VÁM HODIT:
- Relevantní pracovní zkušenosti minimálně 1 rok
- Znalost cizího jazyka
- Organizovanost a smysl pro pořádek
- Samostatnost, aktivní přístup a orientace na výsledek.
NABÍZÍME:
- Co Vám můžeme nabídnout
- Zodpovědnou práci, která má smysl, na hlavní pracovní poměr
- Pružnou pracovní dobu - pevný čas od 9.00 do 14.00
- Prostor pro vlastní nápady a inovace, možnost samostatně realizovat vlastní projekty
- Až 5 týdnů dovolené (v rámci bonusového programu)
- Roční bonusy
- Individuální vzdělávání a mentoring.
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Avogado - právník kdykoli po ruce k soukromým účelům
- Vedení, které naslouchá a spolu s vámi hledá řešení (pověděli nám zaměstnanci v průzkumu)
- Oporu při konzultacích v případě potřeby
- Podporu vašeho rozvoje nejen formou školení, které si vyberete, mentoring
- Firemní akce (kultůrní akce, den otevřených dveří, vánoční večírek aj.)
- Kávu, čaj, nápoje a drobné občerstvení k dispozici po celý den.
- Zajímavou práci v české stabilní firmě, nadstandardní mzdové ohodnocení, zvláštní prémie při dosažení měřitelných cílů a jiné výhody.
KONTAKT E-MAILEM VIZ VÝŠE.

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKirilovova 812, 739 21 Paskov Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-09-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

Fortemix, s.r.o.
  • Fortemix, s.r.o.
  • Kontakt : Renáta Keková
  • E-mail : kekova@trymat.cz
  • Adresa : Kirilovova 812, 739 21 Paskov

Klíčová slova

spolupráce

nejen

pracovní

evropy

mentoring

kampaní

vlastní

zaměstnanců

počtu

kolegy