PopisPrvní kontakt se zaměstnavatelem e-mailem

Náplň práce:
- kontrola procesu testování, eskalace problémů
- podpora test techniků
- diagnostika, řešení problémů a následná implementace nápravných opatření
- evidence záznamů o problémech do databáze
- informování relevantních oddělení o problémech, které se vyskytly
- následování instrukcí managementu a okamžitá pomoc při řešení problémů, jejich řešení je důležité pro společnosti

Požadujeme:
- SŠ vzdělání elektrotechnického směru s praxí v dané oblasti
- základní znalost MS Office, Excel
- základy správy MS Windows a GNU/Linux
- základy programování v jakémkoliv scriptovacím jazyce výhodou
- dovednosti v oblasti měření el. signálů vítány
- samostatnost, flexibilita a chuť učit se novým věcem
- Nástup dle dohody

Zaměstnanecké výhody:
25 dnů dovolené, stravenky

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěVlastimila Pecha 1269/10, Černovice, 627 00 Brno 27 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-10T09:42:00

Společnost

Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.
  • Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.
  • Kontakt : Soňa Nývltová
  • Telefon : +420 774 134 981
  • Adresa : Vlastimila Pecha 1269/10, Černovice, 627 00 Brno 27

Klíčová slova

řešení

problémů

základy

problémech

kontakt

scriptovacím

oblasti

dovednosti

výhodou

jazyce