PopisSpolečnost REKUPER SYCHROV, s.r.o. je zaměřena na zpracování plechu s využitím moderních technologií jako je řezání laserem, vysekávání, ohýbání, sváření.
Pracovní náplň: příprava programů pro CNC stroje (laser, vysekávací stroj)
Požadujeme:
SPŠS/ strojní zaměření, nebo praxe ve strojírenství
Zkušenosti s CAD systémem 2D AutCAD (Inventor, SolidWorks výhodou)
Orientace v technické dokumentaci
Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
Nabízíme:
Stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
Zajímavé finanční ohodnocení
Zaškolení
Mzda: 30 000 - 42 000 Kč
Další informace najdete na www.rekuper.cz
Kontaktní osoba: P. Vondrák - tel. 482 464 624, 482 464 611, e-mail: vondrak@rekuper.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěREKUPER SYCHROV, spol. s ručením omezeným, Husa 28, Paceřice, 463 44 Sychrov Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně42000 Kč Nastoupit od2019-09-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-11T03:42:56

Společnost

REKUPER SYCHROV, s.r.o.
  • REKUPER SYCHROV, s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Vondrák
  • Telefon : +420 482 464 624,482 464 611
  • E-mail : vondrak@rekuper.cz
  • Adresa : REKUPER SYCHROV, spol. s ručením omezeným, Husa 28, Paceřice, 463 44 Sychrov

Klíčová slova

společnost

pracovní

inventor

solidworksvýhodou orientace

technické

dokumentaci uživatelská

znalost

office

word