PopisREALIZACE NÁVRHŮ KUCHYŇSKÝCH LINEK DLE PROGRAMU
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned; pracovní doba 10,00 - 18,00 hod
- Požadujeme: praxi v oboru nebo na podobném místě min 1 rok
- Náplň práce: realizace návrhů kuchyňských linek a prodej elektrospotřebičů
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně, kontaktní osoba: Vejdělek Tomáš Ing., tel.: 602644343, e-mail: obchod@tap-nabytek.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTekbox s.r.o.., Rašínova třída 1669, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-11T03:42:56

Společnost

Tekbox s.r.o.
  • Tekbox s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Vejdělek
  • Telefon : +420 602 644 343
  • E-mail : obchod@tap-nabytek.cz
  • Adresa : Tekbox s.r.o.., Rašínova třída 1669, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

realizace

linek

návrhů

kuchyňských

ingtel

tomáš

vejdělek

osoba

kontaktní