PopisKontakt zasláním životopisu na e-mail buzkova@szeskostelec.cz.
Požadujeme:
- odpovídající vzdělání, osobnostní předpoklady
- aktivní a pozitivní přístup k plnění úkolů, samostatnost
- velmi dobré komunikační dovednosti
- spolehlivost, důslednost, loajalitu
Náplň práce:
- přímá a nepřímá pedagogická činnost v předmětech odborného výcviku v oboru elektromechanik pro zařízení a přístroje
- přímá a nepřímá pedagogická činnost v odborných technických předmětech
Zaměstnanecké výhody:
- příspěvky na stravování, rekreaci, dětské pobyty, vstupenky na vybrané kulturní akce
- podpora dalšího vzdělávání
Mzda dle započtené praxe. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKomenského 873, 517 41 Kostelec nad Orlicí Mzda minimálně28630 Kč Mzda maximálně37330 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-11T03:42:56

Střední škola zemědělská a ekologická a střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí
  • Střední škola zemědělská a ekologická a střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí
  • Kontakt : Yvona Bůžková
  • E-mail : buzkova@szeskostelec.cz
  • Adresa : Komenského 873, 517 41 Kostelec nad Orlicí

Klíčová slova

činnost

pedagogická

nepřímá

přímá

kontakt

stravování

zařízení

přístroje

odborných

technických