PopisMÍSTO VÝKONU : Ve Smečkách č.p. 801/33, Nové Město, 110 00 Praha
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Heverlová Aneta Mgr., e-mail: kariera@szif.cz

Jsme jedinou akreditovanou platební agenturou v ČR pro provádění opatření Společné zemědělské politiky EU a služebním úřadem podle Zákona o státní službě. V současné době u nás pracuje přes 1 300 zaměstnanců, kteří působí na centrálním pracovišti v Praze i v regionech. Do našeho kolektivu rádi přijmeme zkušené zaměstnance s mnohaletými praktickými zkušenostmi i absolventy, kteří mají nově získané teoretické znalosti.

Náplň práce :

Referent analyzuje legislativu České republiky a Evropské unie za účelem vytváření a aktualizace kontrolních systémů/postupů pro ověřování podmínek svěřených opatření. Zajišťuje školení terénních inspektorů v rámci Regionálních odborů SZIF, kteří provádějí kontroly. Referent ověřuje v terénu dodržování kontrolních systémů/postupů prováděných terénními inspektory. V terénu referent pracuje s měřickými přístroji (GPS Trimble) a následně zpracovává naměřená data. Tvoří závěrečné a výroční zprávy založené na analýze výsledků za kontrolní období v rámci svěřených opatření.

Požadujeme :

- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme :

- systemizovaná platová třída 13., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- služební poměr na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí)
- stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- pružná služební doba
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (možnost účasti na zahraničních školení v anglickém jazyce, osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)
- mobilní telefon s neomezeným voláním včetně 1,5 GB internetu
- karta plná benefitů (měsíční příspěvek 400 Kč na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání) - jsme zprostředkovatelem karty MultiSport
- ochranné pracovní pomůcky pro letní i zimní období, příp. i očkován
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěVe Smečkách 801/33, 11000 Praha 1 Mzda minimálně26480 Kč Mzda maximálně39790 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-11T03:42:56

Společnost

Státní zemědělský intervenční fond
  • Státní zemědělský intervenční fond
  • Kontakt : Aneta Heverlová
  • E-mail : kariera@szif.cz
  • Adresa : Ve Smečkách 801/33, 11000 Praha 1

Klíčová slova

referent

pracuje

kontrolních

opatření

svěřených

dní

terénu

zaměstnance

systémůpostupů

služební