PopisOBSLUHA V GASTRO PROVOZU -
Požadavky: Samostatnost, spolehlisvost a pracovitost. Možné i na DPP za 120Kč/hod.
Náplň práce:
-Připravovat inventář a prostory pro plynulý chod provozovny během pracovní doby.
-Pomáhat při zásobování střediska zbožím.
-Servírovat jídla a nápoje podle zásad a pravidel.
-Debarasovat použitý inventář a udržovat pořádek a čistotu na pracovišti.
-Kontrolovat všechny míry, objemy a vzhled při výdeji jídel a nápojů.
-Hmotná zodpovědnost za svěřené prostředky a zboží.
-Podílet se na sestavování jídelního a nápojového lístku.
-Vést evidenci o příjmu zboží na středisko.
-Úzce spolupracovat s ostatními středisky a jejich spolupracovníky.
-Připravovat nápoje pro hosty a zodpovídat za jejich kvalitu.
-Provádět obsluhu hostů včetně inkasa dle restaurační pokladny.
-Dodržovat bezpečnostní a hygienické předpisy.
-Provádět plnění dalších úkolů dle příkazů nadřízeného pracovníka.
Zaměstnanecké výhody: Možnost ubytování a obědů v odpracované dny zdarma. Skipass za 500,-Kč/rok
Kontakt: 8:00-15:00 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠpindlerův Mlýn 281, 543 51 Špindlerův Mlýn Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-12-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

MELIDA, a.s.
  • MELIDA, a.s.
  • Kontakt : Martin Cerman
  • Telefon : +420 601 156 077
  • E-mail : cerman@skiareal.cz
  • Adresa : Špindlerův Mlýn 281, 543 51 Špindlerův Mlýn

Klíčová slova

dle

nápoje

nápojovéholístku vést

evidenci

příjmu

zboží

středisko úzce

spolupracovat

ostatními

inkasa