PopisA02 z:11/9/2019 (CIZ)
Pracovní doba pondělí až pátek ranní směna 6:00-14:15 hod., odpolední směna 13:45-22:00 hod. Vhodné i pro absolventy škol.
Náplň práce:
- příprava materiálu pro výrobu různých druhů kancelářských a speciálních obalů z plastových fólií.
Nabízíme:
- zaškolení a odborné vedení zajištěno.
- firemní benefity (např. věrnostní a výkonnostní prémie, motivační poukázky atd.)
Požadujeme:
- manuální zručnost, pečlivost, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Kontakt e-mailem viz výše. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěDobrá 291, 739 51 Dobrá Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-10-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-13T03:01:57

Společnost

LINARTS, s.r.o.
  • LINARTS, s.r.o.
  • Kontakt : Milan Pustka
  • Telefon : +420 732 318 440
  • E-mail : milanpust@centrum.cz
  • Adresa : Dobrá 291, 739 51 Dobrá

Klíčová slova

hod

směna

a02z1192019ciz pracovní

manuální

benefity

např

věrnostní

výkonnostní

prémie

motivační