PopisPracovní náplň:
odpovědnost za příjem a vyřizování zakázek od klientů; identifikace klíčových bodů na zakázce; určování případné závady. Technik nabízí cenovou kalkulaci o zpracovává potřebnou dokumentaci od zákazníka, vyřizuje běžné a garanční opravy, řeší pojistné události o po celou dobu vyřizování zakázky je zodpovědný za bezproblémovou komunikaci s klientem a za včasné plnění jednotlivých zakázek.

Požadujeme:
vzdělání technického zaměření (praxe na obdobné pozici výhodou); loajalitu; schopnost spolupracovat; učit se a hledat nové příležitosti; samostatnost; spolehlivost a přesnost při výkonu zaměstnání; komunikativnost; obchodní zdatnost; příjemné vystupování a jednání se zákazníky; řidičský průkaz skupiny B; práce na PC (MS Office).

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti; pohodový kolektiv.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na adresu: kutejova@f67.cz.

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěF. 67 s.r.o. - pracoviště Přerov, Polní, Polní 2896/14, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

F. 67 s.r.o.
  • F. 67 s.r.o.
  • Kontakt : Petra Kutějová
  • Telefon : +420 724 339 277
  • E-mail : kutejova@f67.cz
  • Adresa : F. 67 s.r.o. - pracoviště Přerov, Polní, Polní 2896/14, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

vyřizování

pracovní

hledat

zaměstnání

výkonu

přesnost

spolehlivost

samostatnost

příležitosti

spolupracovat