PopisMísto výkonu práce:
Bezděčín č.p. 125
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 725979693, e-mail: gprecruiter@gpqm.com

Náplň práce:
- vedení týmu lidí a provádění auditů na pracovišti
- zajištění přepravy zaměstanců na externí pracoviště (služebním vozem)
- kontrola dodržování BOZP a pracovních postupů na pracovišti
- komunikace s klienty a nadřízenými na denní bázi
- vizuální kontrola výrobků v automobilovém průmyslu
- jednoduché měření, drobné opravy
- práce na projektech přímo v závodech u našich klientů

Požadujeme:
- Schopnost pracovat v týmu
- Schopnost motivovat a školit inspektory
- Odolnost vůči stresu
- Flexibilita, dynamičnost
- Schopnost vykonávat a kontrolovat základní administrativní úkony (vyplňování formulářů)
- Zkušenosti s vedením lidí
- Organizační schopnosti
- Praxe v oblasti kontroly kvality v automobilovém průmyslu nutné
- Znalost práce na PC výhodou
- Znalost cizího jazyka výhodou
- samostatnost
- řidičský průkaz skupiny B nutný
- dobrý zdravotní stav
- dobrý zrak

Nabízíme:
- stabilní práci v dynamicky prosperující společnosti
- velmi zajímavý kariérní růst
- možnost získat zkušensoti na projektech u top firem v automobilovém průmyslu
- stravenky, nadstandardní příplatky
- příspěvek na dopravu dle dojezdové vzdálenosti, příspěvek na penzijní pojištění (po 3 letech u firmy)

Zaměstnanecké výhody: 80 Kč stravenka/směna, přípatky: So 33%, Ne 50%, Noční 15%, Přesčas 25%, Svátek 100% Minimální vzděláníÚSV SměnnostTřísměnný provoz PracovištěG & P Quality Management s.r.o.- pracoviště Bezděčín, Bezděčín 125, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně160 Kč Nastoupit od2019-09-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

G & P Quality Management s.r.o.
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • Kontakt : Daniela Klečková
  • Telefon : +420 725 979 693
  • E-mail : gprecruiter@gpqm.com
  • Adresa : G & P Quality Management s.r.o.- pracoviště Bezděčín, Bezděčín 125, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

schopnost

automobilovém

pracovišti

příspěvek

výhodou

znalost

projektech

práce

kontrola

průmyslu