PopisNÁPLŇ PRÁCE:
- Na základě dokumentace sestavení dílů (šroubování, nýtování)
- Komunikace o potřebných dílech s parťákem nebo skladnicí
- Zkoušení funkčnosti hotových výrobků
- Balení výrobku
- práce na jednu, dvě nebo tři směny
POŽADUJEME:
- Minimálně vyučení
- Manuální zručnost, orientace ve výkresové dokumentaci
- Praxe v montážích výhodou
Zaměstnanecké výhody:
- Motivační mzda včetně výkonnostní prémie
- Dotované stravování v areálu závodu
- 25 dnů dovolené
- příplatek za odpolední směny, zvýšené příplatky za přesčas, soboty a neděle
- příspěvek na dovolenou, Vánoce, 13. plat, podíl na výsledcích podniku
- volnočasové benefity
Hlásit se emailem nebo telefonicky. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěFläktGroup Czech Republic a.s.-001, Slovanská 781, Liberec XXV-Vesec, 463 12 Liberec 25 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

FläktGroup Czech Republic a.s.
  • FläktGroup Czech Republic a.s.
  • Kontakt : Taťána Růžičková
  • Telefon : +420 739 589 699
  • E-mail : tatana.ruzickova@flaktgroup.com
  • Adresa : FläktGroup Czech Republic a.s.-001, Slovanská 781, Liberec XXV-Vesec, 463 12 Liberec 25

Klíčová slova

náplň

zvýšené

mzda

včetně

výkonnostní

prémie

dotované

stravování

areálu

závodu