PopisNáplň práce:
- Komunikace se zákazníky a obchodními zástupci
- Příjem a evidence objednávek přijatého a vydaného zboží a jeho průběžná kontrola
- Fyzické převzetí zboží, včetně kontroly z převodky k dané dodávce,
- Vytváření převodek, zasílání cenových nabídek zákazníkům, vytváření objednávek,
- Zajištění expedice zboží zákazníkovi (vyhledání zboží, zabalení, označení štítkem PPL),
- Administrativní práce (tvorba objednávek, vydaných faktur, příjemek, výdejek, nových zakázek atd.),
Požadujeme:
- SŠ s maturitou,
- Komunikativnost a příjemné vystupování,
- Schopnost samostatného rozhodování,
- Výborný český pravopis,
- Práce s PC (MS Office, Outlook),
- Výhodou je znalost účetního programu POHODA,
- Osobnostní předpoklady: logické myšlením, odolnost vůči stresu, časová flexibilita, tah na branku, zodpovědnost, spolehlivost.
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- možnost kariérního růstu
- přístup k nejnovějším technologiím
- práce na moderním pracovišti, v přátelském kolektivu
- kvalitní pracovní vybavení.
- smluvní platové podmínky - při mimořádných výkonech možnost nadstandartních odměn
- další benefity: stravenky
První kontakt: emailem. Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMEPAC CZ, s.r.o. 02, Jasenice 2095, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-09-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

MEPAC CZ, s.r.o.
  • MEPAC CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Byrtusová
  • E-mail : veronika.byrtusova@mepac.cz
  • Adresa : MEPAC CZ, s.r.o. 02, Jasenice 2095, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

zboží

objednávek

náplň

odolnost

spolehlivost nabízíme zázemí

zodpovědnost

branku

tah

flexibilita

časová