PopisMísto výkonu práce: Plynárenská 225/11, Ústí nad Labem-Všebořice.
Požadujeme:
Manuální zručnost
Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost
Nabízíme:
Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
Možnost získání nových znalostí
Zaměstnanecké výhody
Náplň práce:
Obsluha výrobního CNC stroje
Manipulace s materiálem, uskladnění
Obsluha manipulačních prostředků ve výrobní hale
Kontakt: E-mailem na adresu smejkal@4mex.cz nebo na tel.: 727 883 033

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPlynárenská 225/11, Všebořice, 400 10 Ústí nad Labem 10 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

4MEX s.r.o.
  • 4MEX s.r.o.
  • Kontakt : Jan Šmejkal
  • Telefon : +420 727 883 033
  • E-mail : smejkal@4mex.cz
  • Adresa : Plynárenská 225/11, Všebořice, 400 10 Ústí nad Labem 10

Klíčová slova

místo

znalostí zaměstnanecké

smejkal4mexcz

adresu

emailem

hale kontakt

výrobní

prostředků

manipulačních

uskladnění obsluha