PopisZZ
Pracoviště: u uživatele Sungwoo Hitech s.r.o., Na Rovince 895, Ostrava - Hrabová, 720 00
Kontakttelefonicky Po-Pá 8-16 hod. na č. 739 368 398, e-mailem: milena.potysova@manuvia.com, osobně Po-Pá 8-15.30 hod. na adrese Pohraniční 106, Moravská Ostrava po předchozí tel domluvě.

Podnik zabývajícíc se výrobou karoserií vozidel.

Náplň práce:
- práce u poloautomatických robotů,
- obsluha poloautomatických robotů
- vkládání a vybírání plechových dílů ze stroje
- čištění a přemísťování hotových výrobků,
- dovoz komponentů ke stroji

Požadujeme:
- pravidelnou docházku
- zdravotní způsobilost (riziková kat. III - hluk) - manuální zručnost
- základní vzdělání

Zaměstnanecké výhody: pravidelný docházkový bonus, bonus za výkon. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěManuvia Weldhunters s.r.o., pracoviště Sungwoo Hitech, Na Rovince 895, Hrabová, 720 00 Ostrava 20 Mzda minimálně14740 Kč Mzda maximálně16500 Kč Nastoupit od2019-11-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

Manuvia Weldhunters s.r.o.
  • Manuvia Weldhunters s.r.o.
  • Kontakt : Milena Potyšová
  • Telefon : +420 739 368 398
  • E-mail : milena.potysova@manuvia.com
  • Adresa : Manuvia Weldhunters s.r.o., pracoviště Sungwoo Hitech, Na Rovince 895, Hrabová, 720 00 Ostrava 20

Klíčová slova

hod

bonus

ostrava

poloautomatických

popá

zz pracoviště

pravidelnou

strojipožadujeme

komponentů

dovoz