PopisMísto výkonu práce: areál SD Milada Chabařovice.
Náplň práce: pokládka asfaltových směsí, obsluha vibrační válců.
Požadujeme: SO vzdělání/vyučen, praxe ve stavebním oboru, spolehlivost
Nabízíme: dobré mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, školení, stravné, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance
Kontakt: telefonicky nebo na e-mail. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným - 02: areál SD Milada Chabařovice, areál SD Milada Chabařovice, Chabařovice, 403 17 Chabařovice Mzda minimálně120 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným
  • Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným
  • Kontakt : Renáta Wludyková
  • Telefon : +420 417 941 119
  • E-mail : wludykova@vhs.cz
  • Adresa : Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným - 02: areál SD Milada Chabařovice, areál SD Milada Chabařovice, Chabařovice, 403 17 Chabařovice

Klíčová slova

práce

místo

spolehlivostnabízíme

zaměstnance kontakt

tarify

mobilní

zvýhodněné

stravné

školení

navíc