PopisMísto výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:
- obsluha neelektrických zařízení provozu Energetiky (pára, zemní plyn, stl. vzducch, voda aj.)
- manipulace na zařízeních včetně úprav provozně technických parametrů
- zachází s technologickým zařízením dle technických a technologických předpisů
- kontroluje a provádí záznamy o chodu zařízení a spotřebách energií
Požadujeme:
- SO, ÚSO obor strojní (nebo jiný technický)
- praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
- týden dovolené navíc
- zvýhodněné stravování
- další zaměstnanecké výhody
- nástupní mzda 21.700 Kč vč. směn + odměny dle vykonávané práce

Kontakt: osobně na uvedené adrese. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěRevoluční 1930/86, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně21700 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
  • Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
  • Kontakt : Petra Rollingerová
  • Telefon : +420 477 162 270
  • E-mail : rollingerova@cssas.cz
  • Adresa : Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

technických

dle

zařízení

místo

týden

chodu

spotřebách

energií požadujeme

úso

obor