PopisB15 z:11/9/2019 (ZamK)
Požadujeme:
- vzdělání na minimální úrovni Bc. v oborech související s tradiční či alternativní medicínou
- teoratická a praktická znalost v oboru ajurvéda nutností
- znalost cizích jazyků, minimálně anglický jazyk.
Výhodou:
- prace v ČR/EU, mimo EU na profesionální úrovni.
Náplň práce:
- ajurveédská diagnostika, zjišťování typu konstituce u jedince, jeho současný stav a stav při narození
- dle doporučení pro úpravu životosprávy druhy potravin, nápojů, pohybu, dýchání
- doporučení koření vhodné pro daného člověka
- doporučení druhu oleje a mazání po koupeli.
Kontakt e-mailem viz výše. Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStálice s.r.o. - pracoviště Tyra, Tyra 102, 739 61 Třinec 1 Mzda minimálně31885 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

Stálice s.r.o.
  • Stálice s.r.o.
  • Kontakt : Dagmar Mrajcová
  • E-mail : vegetharmonie@seznam.cz
  • Adresa : Stálice s.r.o. - pracoviště Tyra, Tyra 102, 739 61 Třinec 1

Klíčová slova

doporučení

stav

znalost

b15z1192019zamk požadujeme

nápojů

jedince

současný

narození

dle

úpravu