PopisPopis pracovní pozice:
plnění úkolů tajemníka dle ustanovení zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění, spolupráce s volenými orgány města, komplexní zajišťování pracovněprávní a mzdové agendy, komplexní zajišťování přenesené působnosti výkonu státní správy ve správním obvodu města, výkon agendy matričního úřadu, evidence obyvatel, soc. věcí, krizového řízení a požár. ochrany, bytových a nebyt. prostor
Požadavky: VŠ vzdělání v magisterském studij. programu nebo VŠ vzdělání v bakalář. studij. programu, případně ÚSV s maturitní zkouškou a minimálně 3 roky praxe ve veřejné správě, velmi dobrá znalost zákona o obcích, znalost zákoníku práce, správního řádu, občanského zákoníku, velmi dobré komunikační schopnosti a umění jednat s lidmi, umění kultivovaného písemného vyjadřování, rychlá orientace v nové problematice, velmi dobrá znalost práce s PC, časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, seriózní vystupování, řidičské oprávnění sk. B
OBSAH PŘIHLÁŠKY a celé znění naleznete na úřední desce Městského úřadu Švihov
Lhůta pro podání přihlášky: do 23.9.2019 do 9h
Obálku označte "Výběrové řízení - tajemník - NEOTVÍRAT"
Přihlášky zasílejte na adresu: Město Švihov, Nám. Dr. E. Beneše 38, Švihov 340 12
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠvihov 38, 340 12 Švihov Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

Město Švihov
  • Město Švihov
  • Kontakt : Hana Bártová
  • Telefon : +420 376 393 244
  • E-mail : mu-svihov@klatovsko.cz
  • Adresa : Švihov 38, 340 12 Švihov

Klíčová slova

znalost

velmi

řízení

dobrá

zajišťování

práce

zákoníku

programu

studij

vzdělání