PopisMísto výkonu práce:
Jičínská č.p. 1326
Mladá Boleslav III
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: e-mail: Kadrycz7@baumax.cz

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici pokladní.
Náplň práce: práce s pokladnou, kontrola stavu pokladny, informování a komunikace se zákazníky.
Požadujeme: výuční list, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech, praxe výhodou, výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK, HPP (smlouva na 3 roky), zajímavé mzdové ohodnocení, další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.
Nástup ihned. Vhodné pro OZP.

Zaměstnanecké výhody: Náborový příspěvek, prémie.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBM Česko s.r.o. - MB, Jičínská 1326, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně17300 Kč Nastoupit od2019-09-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

BM Česko s.r.o.
  • BM Česko s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Plačková
  • Telefon : +420 267 289 176
  • E-mail : Kadrycz7@baumax.cz
  • Adresa : BM Česko s.r.o. - MB, Jičínská 1326, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

práce

náborový

boleslav

příspěvek

místo

smlouva

flexibilitu

víkendech

praxe

výhodou