PopisPrvní kontakt osobně na adrese Horní 28, 591 01 Žďár nad Sázavou, telefonicky nebo e-mailem: agrofarm-zdar@agrofarm-zdar.cz
Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Náplň práce:
- údržba a opravy zařízení na farmě
Požadavky:
- kladný vztah ke zvířatům
- spolehlivý pracovní přístup
- samostatnost
Nabízíme:
- dobré platové ohodnocení
- 37,5 hodinový pracovní týden
- 5 týdnů dovolené, a další zaměstnanecké benefity Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěAGROFARM, a.s. provozovna, Nový Telečkov 8, 675 05 Rudíkov Mzda minimálně130 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

AGROFARM, a.s.
  • AGROFARM, a.s.
  • Kontakt : Personální oddělení
  • Telefon : +420 566 620 925;566 620 928
  • E-mail : agrofarm-zdar@agrofarm-zdar.cz
  • Adresa : AGROFARM, a.s. provozovna, Nový Telečkov 8, 675 05 Rudíkov

Klíčová slova

pracovní

kontakt

kladný

zaměstnanecké

dovolené

týdnů

týden

hodinový

ohodnocení