PopisMísto výkonu práce: Ostrava - Poruba
V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail.

Domov Slunečnice Ostrava poskytující sociální služby seniorům hledá pomocnou sílu do kuchyně.

Náplň práce: obsluha myčky, pomocné práce v kuchyni.
Nabízíme plat dle platných tabulek, osobní ohodnocení po zapracování, případné odměny.
Požadavky: základní vzdělání

Benefity - příspěvek z FKSP ve výši 5.400,- Kč (pracovníci do 1 roku 2.700,- Kč) je možné využít na dovolenou a rekreaci, dětský tábor, na penzijní připojištění, oběd za cenu 24,- Kč, 5 týdnů dovolené, příjemné pracovní prostředí.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěOpavská 4472/76, Poruba, 708 00 Ostrava 8 Mzda minimálně15050 Kč Mzda maximálně16650 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace
  • Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace
  • Kontakt : Alena Burešová
  • Telefon : +420 599 508 162
  • E-mail : aburesova@dsporuba.com
  • Adresa : Opavská 4472/76, Poruba, 708 00 Ostrava 8

Klíčová slova

práce

ostrava

místo

dovolenou

odměny požadavky

základní

vzděláníbenefity

příspěvek

zfksp

výši