PopisA11 z:11/9/2019
Požadujeme:
- odbornou způsobilost pro výkon povolání pracovníka v sociálních službách dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách
- dobré komunikační schopnosti
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- klidné, nekonfliktní vystupování.
Nabízíme:
- vhodné i pro absolventy škol
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky
- příjemné pracovní prostředí
- smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčito
Náplň práce:
- pomoc při osobní hygieně, přesunu na lůžko nebo vozík, podávání jídla a pití
- pomoc při prostorové orientaci, samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru
- nácvik jednoduchých denních činností pro zachování a zvýšení soběstačnosti
- nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních schopností a dovedností
- aktivizace uživatele (čtení, společenské hry, krátké vycházky, rozhovory apod.)
- doprovázení uživatele na odborná vyšetření a ošetření
- mytí a dezinfekce pomůcek, péče o jejich správné uložení
- pomoc při kondiční rehabilitaci uživatelů (nácvik chůze, kondiční cvičení)
- manipulace s prádlem, drobný úklid. Podílet se na přejímání prádla, kontrole a jeho uložení.
- vedení osobní dokumentace uživatelů včetně nastavování a realizace individuálních plánů.
V případě zájmu zašlete do 30.9.2019 svůj životopis elektronicky na email: vlastimil.petr@charitafm.cz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěCharita Frýdek - Místek - Dům pokojného stáří, Frýdek-Místek Mzda minimálně18400 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-09-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

Charita Frýdek - Místek
  • Charita Frýdek - Místek
  • Kontakt : Vlastimil Petr
  • E-mail : vlastimil.petr@charitafm.cz
  • Adresa : Charita Frýdek - Místek - Dům pokojného stáří, Frýdek-Místek

Klíčová slova

nácvik

pomoc

sociálních

dobu

uživatele

osobní

uživatelů

kondiční

dle

uložení