Popispožadavky: ŠŠ/VOŠ vzdělání (vítán strojírenský nebo dopravní obor), řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC (MS Office), praxe v oboru minimálně 3 roky, zkušenosti s vedením pracovního kolektivu
náplň práce: sledování stavu strojního parku, zpracování a sumarizace požadavků na provádění oprav a modernizaci strojů a zařízení, sestavování rozpočtů a sledování nákladů, zodpovědnost za provádění pravidelných technických kontol strojního a vozového parku závodu, zajištění revizí vozidel, mechanizmů a strojního vybavení, odpovědnost za hlášení škody či havárie způsobené provozem motorových vozidel, výkon fukce metrologa závodu, odpovědnost za provoz GPS systému a kontrola jeho funkčnosti, vedení komplexní evidence odpadového hospodářství za celý závod, vedení agend spojených s výkonem funkce
platové podmínky: 10. třída. od 20 500,- Kč + příplatek za vedení, po zkušební době osobní příplatek, po celkovém zapracování předpoklad cca 35 000,- Kč hrubého
zaměstnanecké benefity: stravenky, 5 týdnů dovolené, indispoziční volno
Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na email brom@susjk.cz do 30.10.2019 nebo na adresu 370 10 České Budějovice, Nemanická 2133/10. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNemanická 2133/10, České Budějovice 3, 370 10 České Budějovice 10 Mzda minimálně20500 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

Správa a údržba silnic Jihočeského kraje
  • Správa a údržba silnic Jihočeského kraje
  • Kontakt : Petr Brom
  • E-mail : brom@susjk.cz
  • Adresa : Nemanická 2133/10, České Budějovice 3, 370 10 České Budějovice 10

Klíčová slova

strojního

vedení

provádění

parku

odpovědnost

vozidel

práce

sledování

závodu