PopisNástup do pracovního poměru možný ihned

Nabízíme:

o Perspektivu zaměstnání v prosperující německé společnosti Oetinger aluminium
o 5 týdnů dovolené
o Námi hrazené ubytování v blízkosti areálu

Pracovní náplň:

o Elektrikářské práce při odstraňování poruch
o Montáž nových zařízení a instalací
o Drobné zámečnické práce při opravách

Požadujeme:

o Vyučení v oboru elektro
o Německý jazyk na komunikativní úrovni
o Vyhláška 50/1978 Sb., § 6 podmínkou
o Praxi v oboru 5 let, praxe ve strojírenství (průmysl) výhodou
o Samostatnost, odpovědnost, časovou flexibilitu
o Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu
o Aktivní a samostatný přístup k práci, svědomitost a spolehlivost
o Svářečské oprávnění

Životopisy s nabídkami zasílejte na firmu některým z níže uvedených způsobů:
e-mailem: prace@mtcomax.cz , nebo na telefonním čísle +420 739 583 958
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSídliště 420, 273 24 Velvary Mzda minimálně55000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-11T16:02:26

Společnost

METAL TRADE COMAX, a.s.
  • METAL TRADE COMAX, a.s.
  • Kontakt : Kateřina Snopková
  • Telefon : +420 739 583 958
  • E-mail : prace@mtcomax.cz
  • Adresa : Sídliště 420, 273 24 Velvary

Klíčová slova

práce

oboru

odpovědnost

nepřetržitém

pracovat

schopnost

flexibilitu o

časovou

nástup

samostatnost