PopisPracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba, plný pracovní úvazek s možností zkráceného. Nástup možný ihned.

Pracovní náplň: asistence v kardiologické, diabetologické a interní ambulanci, práce se zdravotnickou dokumentací, komunikace s pacienty, práce na klinických studiích, asistence lékaři, zajištění správného chodu pracoviště.

Požadavky: vzdělání SŠ, VOŠ, VŠ (přírodní vědy, zdravotnictví, farmacie); dobrá znalost anglického jazyka; spolehlivost, časová flexibilita, profesionální přístup; smysl pro pořádek, empatie, vlídná komunikace a týmový duch.

Zaměstnanecké výhody: kariérní růst, výkonnostní odměny, podpora profesního vzdělávání.

Nabídky s profesním životopisem zasílejte na e-mail: info@edu-med.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěEDUMED s.r.o. - pracoviště Jaroměř (budova Polikliniky), Dr. Ed. Beneše 191, Pražské Předměstí, 551 01 Jaroměř 1 Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

EDUMED s.r.o.
  • EDUMED s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Hejzlarová
  • E-mail : info@edu-med.cz
  • Adresa : EDUMED s.r.o. - pracoviště Jaroměř (budova Polikliniky), Dr. Ed. Beneše 191, Pražské Předměstí, 551 01 Jaroměř 1

Klíčová slova

pracovní

komunikace

asistence

práce

pořádek

farmacie

dobrá

znalost

anglického

jazyka