PopisODBORNÝ REFERENT / REFERENTKA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned,
Náplň práce: tvorba objednávekm vyhledávání dodavatelů, jednání o cenách, dodacích podmínkách, správa dokumentace ke strojnímu vybavení společnosti (servisní knihy, deníky jeřábů, deníky strojů, …), objednávky vozidel na servisní prohlídky, opravy a STK, spolupráce s právním oddělením ohledně pojištění vozidel, vedení týdenní pokladny pro oddělení, drobné nákupy ve městě, komunikace se zahraničními partnery
- Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání, německý jazyk slovem i písmem podmínkou (obchodní korespondence), praxe v oboru minimálně 2 roky, schopnost samostatného řešení problémů, logické myšlení, organizační a komunikační schopnosti, velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz skupiny B podmínkou
- Nabízíme: 13. plat, benefity v rámci programu Gallery ?eta (měsíční výkonnostní prémie), stravovací poukázky, 5 týdnů dovolené, zdravotní volno (1-3 dny), náborový příspěvek za doporučení nového zaměstnance
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: mechurovalenka@feri-hk.cz . Akceptujeme pouze životopisy s průvodním dopisem. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěFERI, s.r.o.:, Kampelíkova 881, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

FERI, s.r.o.
  • FERI, s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Měchurová
  • E-mail : mechurovalenka@feri-hk.cz
  • Adresa : FERI, s.r.o.:, Kampelíkova 881, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4

Klíčová slova

vozidel

deníky

servisní

práce

znalost

rámci

benefity

plat

nabízíme

podmínkou