PopisNáplň práce:
Zodpovědnost za efektivní nákup materiálu pro strojírenskou výrobu
Komunikace s dodavateli a interními zákazníky
Tvorba a implementace nákupní strategie
Zpracování dat v interním systému
Požadujeme:
min. SŠ vzdělání
praxe v oboru
komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou
znalost práce na PC (MS Word, MS Excel)
proaktivní přístup, výborné vyjednávací a komunikační schopnosti, pečlivost, zodpovědnost
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zajímavou a zodpovědnou práci, výborné závodní stravování, přátelský kolektiv Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKolodějská 507, 375 01 Týn nad Vltavou 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-13T03:01:57

Společnost

RICHMONT - CZ a.s.
  • RICHMONT - CZ a.s.
  • Kontakt : Tereza Novotná
  • Telefon : +420 385 797 179,724 276 276
  • E-mail : tereza.novotna@richmont-cz.com
  • Adresa : Kolodějská 507, 375 01 Týn nad Vltavou 1

Klíčová slova

výborné

náplň

zázemí

přístup

vyjednávací

komunikační

schopnosti

pečlivost

zodpovědnost nabízíme

stabilní