PopisMÍSTO VÝKONU: Sahm s.r.o., Zálší č.p. 71, 565 01 Choceň 1
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- obsluha a manipulace před automatickým sítotiskem
- obsluha a manipulace u pece
- vybalování kartonů u pece
- plnění automatického sítotisku u pece
- provádění vstupní a výstupní kontroly u pece
- další činnosti dle pokynu vedoucího zaměstnance uživatele určeného v Pokynu
- zkrácený úvazek/v průměru max. 1/2 stanovené týdenní pracovní doby/
POŽADUJEME:
- bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost
KONTAKT: zájemci se mohou hlásit pouze na výše uvedené emailové adrese Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěAsistent Group s.r.o. - pracoviště Sahm s.r.o., Zálší 71, 565 01 Choceň 1 Mzda minimálně90 Kč Nastoupit od2019-10-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-13T03:01:57

Společnost

Asistent Group s.r.o.
  • Asistent Group s.r.o.
  • Kontakt : Jiří Křičenský
  • Telefon : +420 776 726 949
  • E-mail : asistentgroup@asistentgroup.cz
  • Adresa : Asistent Group s.r.o. - pracoviště Sahm s.r.o., Zálší 71, 565 01 Choceň 1

Klíčová slova

pece

obsluha

manipulace

místo

zdravotní

zkrácený

úvazekv

průměru

max

stanovené