PopisKontakt: Jitka Kapitánová, e-mail: personalni@quickseal.eu

Požadujeme:
ČJ - výborný, AJ - mírně pokročilý, ŘP sk. B - aktivní řidič, alespoň 2 roky praxe jako obchodní zástupce, spolehlivost, kreativita, flexibilita, reprezentativní vystupování.

Náplň práce:
- Ukázka, představení našich produktů, prodej
- Samostatné plánování návštěv a aktivit
- Budování a rozvíjení vztahů s našimi klienty
- Dobře reprezentovat hodnoty naší společnosti
- Účast na veletrzích a promo akcích

Zaměstnanecké výhody: osobní automobil i k soukromým účelům, telefon, notebook, sick day
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDOT diagnostics s.r.o. - 001, Ruzyňská 519/16, Ruzyně, 161 00 Praha 614 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-13T03:01:57

Společnost

DOT diagnostics s.r.o.
  • DOT diagnostics s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Kapitánová
  • Telefon : +420 273 167 587
  • E-mail : personalni@quickseal.eu
  • Adresa : DOT diagnostics s.r.o. - 001, Ruzyňská 519/16, Ruzyně, 161 00 Praha 614

Klíčová slova

kontaktjitka

účast

budování

rozvíjení

vztahů

našimi

klienty

dobře

reprezentovat

hodnoty