PopisPro naši společnost zabývající se produkčním tiskem (tiskový eshop) přijmeme schopného pracovníka na pozici "Pracovník/-ce DTP oddělení", který bude mít na starosti zpracování objednávek, kontrolu tiskových dat, DTP, komunikaci se zákazníky a následnou přípravu tiskový dat pro produkční tisk.

Náplň práce:

- zpracování objednávek z interního systému (CMS)

- komunikace se zákazníky a klienty z malých i nadnárodních společností

- příprava tiskových úloh pro produkční tisk (digitální, ofsetový, velkoplošný)

- rutinní dtp (sazba, zlom, úpravy obrázků, korektury, atd.)

- běžná administrativní činnost spojená s odbavením zakázky

Požadujeme:
- praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici

- dobrou znalost grafický programů balíku Adobe

- maximální pečlivost, samostatnost

- umění velmi dobře komunikovat (zejména telefonicky a emailem) a řešit problémy (odolnost vůči stresu)

- vítáme kreativitu, vysokou iniciativu, perfektní orientaci na internetu a zájem o nové technologie

Nabízíme:
- práci v příjemném kolektivu

- adekvátní platové ohodnocení + proplácené přesčasy

- výkonnostní odměny (osobní ohodnocení)

- příspěvky na stravování (stravenky)

- mobilní telefon i pro soukromé účely

- zázemí nové moderní výrobní haly a kanceláří

Možnost nástupu:

- říjen 2019 Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZa Otýlií 2872/18, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice 6 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T15:27:36

Společnost

tisknisi s.r.o.
  • tisknisi s.r.o.
  • Kontakt : Radek Klimeš
  • Telefon : +420 775 101 363
  • E-mail : prace@tisknisi.cz
  • Adresa : Za Otýlií 2872/18, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice 6

Klíčová slova

dtp

tiskových

dat

tiskový

produkční

ohodnocení

objednávek

zpracování

pozici

zákazníky