PopisPracovní náplň: rozvážení produktů po blízkém okolí (každý den doma), základní údržba svěřeného vozidla, zodpovědnost za naložený náklad.
Požadujeme: ŘP sk. B.
Práce je vhodná i pro starobní důchodce, případně i pro částečné invalidní důchodce.
Kontakt možný na e-mailu: lucie.stastnikova@saprilmorava.cz nebo na telefonním čísle 734589302 v pracovní dnech 7:00 - 15:30. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSAPRIL Morava s.r.o. - pracoviště Humpolec, Brunka 64, 396 01 Humpolec Mzda minimálně14500 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-13T03:01:57

Společnost

SAPRIL Morava s.r.o.
  • SAPRIL Morava s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Šťastníková
  • Telefon : +420 734 589 302
  • E-mail : lucie.stastnikova@saprilmorava.cz
  • Adresa : SAPRIL Morava s.r.o. - pracoviště Humpolec, Brunka 64, 396 01 Humpolec

Klíčová slova

pracovní

vhodná

čísle

telefonním

luciestastnikovasaprilmoravacz

emailu

možný

důchodce kontakt

invalidní

částečné