PopisMísto výkonu práce:
Folknářská č.p. 1246/21, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2

Pracovní poměr na dobu určitou o délce dvanácti měsíců a následně na dobu neurčitou.
Nástup dle dohody (co nejdříve).

Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání odborné či úplné
- dobrá fyzická kondice
- příjemné vystupování a schopnost jednání se zákazníky
- dobré analytické, plánovací a organizační schopnosti
- spolehlivost, samostatnost
- časová flexibilita
- vysoké pracovní nasazení
- výpis z TR
- znalost práce na PC
- alespoň částečná znalost AJ
- praxe v oboru a ŘP skupiny B výhodou

Náplň práce:
- příjem a kontrola došlého zboží, naskladňování a expedice
- organizace a údržba skladových prostor
- prodej zboží "přes pult"
- práce s PC v programu Money S5

Nabízíme: Stravenky, po zapracování prémie, po 1. odpracovaném roce příspěvek na životní či penzijní pojištění, 13. plat

Kontakt: Martin Lintimer, e-mail: mlintimer@bosfiltry.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěB.O.S.-Belgická obchodní společnost, a.s. - 02, Folknářská 1246/21, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-13T03:01:57

Společnost

B.O.S.-Belgická obchodní společnost, a.s.
  • B.O.S.-Belgická obchodní společnost, a.s.
  • Kontakt : Martin Lintimer
  • E-mail : mlintimer@bosfiltry.cz
  • Adresa : B.O.S.-Belgická obchodní společnost, a.s. - 02, Folknářská 1246/21, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2

Klíčová slova

znalost

práce

zboží

dobu

místo

práce

expedice

naskladňování

došlého

kontrola