PopisStředně velká rodinná strojírenská firma JOSA s.r.o. - provozovna v Českých Budějovicích - hledá na HPP pomocníka ve výrobě (přípraváře). Nástup možný ihned. Pracovní doba společnosti 6:30 - 15:00 h.

Vaše náplň práce

- pomocné strojírenské práce
- broušení a čištění svařenců a výpalků

Požadujeme

- manuální zručnost
- aktivní a zodpovědný přístup k práci
- spolehlivost

Nabízíme

- zázemí stabilní a prosperující společnosti s přátelskou firemní kulturou
- menší kolektiv, individuální přístup, solidní jednání, čisté prostředí
- jednosměnný provoz (pracovní doba 6:30 - 15:00)
- smlouvu na dobu neurčitou
- dobré platové podmínky vč. systému odměn
- možnost napracovat si hodiny
- sick days
- dotované závodní stravování - oběd za 36,- Kč, výběr z 8 jídel vč. bezlepkové diety
- občerstvení na pracovišti
- příspěvek na důchodové a zdravotní pojištění
- příspěvek na dopravu
- 1x ročně zájezd do lázní a další firemní akce
- pracovní oblečení a obuv vč. praní a oprav
Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJOSA s.r.o. - pracoviště České Budějovice, Karla Uhlíře 1917/42, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice 6 Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2019-09-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T18:20:37

Společnost

JOSA s.r.o.
  • JOSA s.r.o.
  • Kontakt : Monika Muchnová
  • Telefon : +420 724 366 447
  • E-mail : kariera@josa.cz
  • Adresa : JOSA s.r.o. - pracoviště České Budějovice, Karla Uhlíře 1917/42, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice 6

Klíčová slova

pracovní

přístup

příspěvek

firemní

společnosti

doba

sick

hodiny

napracovat

možnost