PopisKontakt: e-mail: veronika.cihan@nn.cz
Tyto požadavky jsou vítány: zkušenost na obdobné pozici výhodou, znalost objektově orientovaného programování výhodou, znalost programování v .NET, C# výhodou, znalost Oracle výhodou, znalost životního cyklu vývoje softwaru a agilního způsobu práce (metoda Scrum) výhodou, schopnost komunikace s interními klienty, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Náplň práce: tvorba interní aplikace v .NET, návrh optimálních řešení, spolupráce v týmu na různých vrstvách infrastruktury, spolupráce v rámci BizDevOps týmu, analýza business požadavků, údržba compliance a security dokumentace
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNN Management Services, s.r.o.-Praha, Praha Mzda minimálně80000 Kč Nastoupit od2019-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-13T03:01:57

Společnost

NN Management Services, s.r.o.
  • NN Management Services, s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Cihan
  • E-mail : veronika.cihan@nn.cz
  • Adresa : NN Management Services, s.r.o.-Praha, Praha

Klíčová slova

znalost

výhodou

práce

programování

net

spolupráce

týmu

kontakt

různých

tvorba