Popispožadavky: minimálně SŠ vzdělání technického směru, zkušenosti s vedením týmu, praxe v oboru, znalost technologie svařování, komunikativní znalost NJ nebo AJ, znalost práce na PC (MS Word, MS Office), manažerské dovednosti, zodpovědnost, proaktivita, týmovost
náplň práce: řízení výroby na úseku svařovny, vedení a motivace svěřeného týmu 50 zaměstnanců, zajištění dodržování BOZP na pracovišti, koordinace činností na svařovně, úzká spolupráce s ostatními úseky ve společnosti, účast na výrobních poradách
nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zajímavá a zodpovědná práce, výborné závodní stravování, přátelský kolektiv Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKolodějská 507, 375 01 Týn nad Vltavou 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-14T03:04:30

Společnost

RICHMONT - CZ a.s.
  • RICHMONT - CZ a.s.
  • Kontakt : Tereza Novotná
  • Telefon : +420 724 276 276
  • E-mail : tereza.novotna@richmont-cz.com
  • Adresa : Kolodějská 507, 375 01 Týn nad Vltavou 1

Klíčová slova

znalost

práce

společnosti

týmu

dodržování

bozp

pracovišti

koordinace

činností

svařovně