PopisPracoviště: Cholinská č.p. 1005/17, Litovel. Pozice Asistent/asistentka prodeje, časem obchodní zástupce.
Požadujeme:
- komunikační schopnosti
- řidičský průkaz sk. B
- práce na PC- technické zaměření - znalost (schopnost naučit se) vázací a manipulační techniku
Náplň práce:
- administrativní činnost (evidence objednávek, vypracovávání nabídek, pokladna, chod kanceláře)
- časem: obchodní činnost, cestovní návštěvy u zákazníků, Realizace obchodů
Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTEDOX s.r.o. - prac., Cholinská 1005/17, 784 01 Litovel Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-14T03:04:30

Společnost

TEDOX s.r.o.
  • TEDOX s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslav Rýznar
  • E-mail : ryznar@tedox.cz
  • Adresa : TEDOX s.r.o. - prac., Cholinská 1005/17, 784 01 Litovel

Klíčová slova

časem

činnost

obchodní

pracoviště

kanceláře

evidence

objednávek

vypracovávání

nabídek

pokladna