PopisMísto výkonu práce:
Bezděčín č.p. 105
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 326709941 (PO - PÁ 08:30 - 15:00), e-mail: eliska.skripkova@trelleborg.com

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Náplň práce:
- vizuální kontrola a balení produktů společnosti dle pracovního postupu.

Požadavky:
- aktivní přístup k plnění svých pracovních povinností
- pečlivost, přesnost (nutné vidět a zachytit i drobné vady na výrobcích)
- práce ve 3 směnném režimu
- jedná se o fyzicky velmi nenáročnou práci ve stoje, jde zejména o vizuální kontrolu
- v případě občana jiné země je podmínkou pro přijetí schopnost dorozumět se v českém jazyce
- v případě osoby se zdravotním omezením - jedná se o práci ve stoje s možností přecházet, zdvihání břemen zpravidla do 5-10 kg, velmi vyjímečně zdvihání břemene do 15 kg.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Zaměstnanecké výhody:
- příjemné čisté pracovní prostředí v malé výrobní firmě v blízkosti Mladé Boleslavi
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 100 Kč za každý odpracovaný den, bez finanční spoluúčasti zaměstnance
- pravidelný roční nárůst mzdy
- možný kariérní i platový růst
- další mzdové benefity
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěIndustry park Bezděčín, Bezděčín 105, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-14T03:04:30

Společnost

Trelleborg Boots Mladá Boleslav s.r.o.
  • Trelleborg Boots Mladá Boleslav s.r.o.
  • Kontakt : Eliška Škripková
  • Telefon : +420 326 709 941
  • E-mail : eliska.skripkova@trelleborg.com
  • Adresa : Industry park Bezděčín, Bezděčín 105, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

velmi

jedná

zdvihání

případě

stoje

osoby

práci

možný

vizuální

prostředí