PopisREFERENT/ REFERENTKA MAJETKOVÉ SPRÁVY
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: evidence a inventarizace nemovitého majetku ve vlastnictví města, zpracování zápisů do evidence majetku dle smluv zavkladovaných katastrálním úřadem, evidence všech majetkových převodů, geometrických plánů, změn výměr, druhu pozemku, přeceňování bytů určených k prodeji, vyčíslování budov města a vyřazování z evidence města, zajišťování evidence účetních odpisů nemovitého majetku včetně kategorizace a zatřídění
- platové zařazení: 9. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění
- je nastaven systém výkonového odměňování, tzn. souběžně s platovým tarifem reálná možnost osobního příplatku a odměn
- Požadujeme: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou, zkušenosti v oblasti nakládání s nemovitým majetkem výhodou, znalost právních a účetních předpisů ve věci nakládání s nemovitostmi, předpisů upravujících evidenci nemovitého majetku v katastru nemovitostí a předpisů upravujících právní postavení obcí, uživatelská znalost PC (MS Word, Excel, Outlook, Internet), komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilita, pečlivost, odpovědnost, vysoké pracovní nasazení, ŘP skupiny B výhodou; uchazeč musí splňovat předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb., § 4 odst. 1
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, stabilní zázemí velké organizace, pracovní poměr na dobu neurčitou, propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, pružnou pracovní dobu, čtyři dny placeného zdravotního volna, pět týdnů dovolené, zajímavý program benefitů (možnost stravování/stravenky, volitelné čerpání benefitů z osobního účtu zaměstnance)
příjemné pracovní prostředí
- Přihlášky podávejte v písemné podobě se všemi potřebnými náležitostmi, a to do 2.10.2019
Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.hradeckralove.org - Kariéra.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěStatutární město Hradec Králové - ÚP, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně18230 Kč Mzda maximálně27420 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-14T03:04:30

Společnost

Statutární město Hradec Králové
  • Statutární město Hradec Králové
  • Kontakt : Kristýna Lišková
  • Telefon : +420 495 707 283
  • E-mail : kristyna.liskova@mmhk.cz
  • Adresa : Statutární město Hradec Králové - ÚP, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

evidence

pracovní

majetku

předpisů

města

dobu

dle

nemovitého

systém

účetních