PopisNáplň práce:
Zajištění technické provozuschopnosti výrobního zařízení
Opravy výrobního zařízení
Preventivní údržba
Práce dle požadavků SAP PM
POŽIADAVKY:
Vyučení v oboru zámečník
Výhodou znalost čtení výkresové dokumentace a konstrukčních rozpisek
Aktivní přístup ke svěřeným úkolům
Zodpovědnost
Spolehlivost
Odpovědnost

Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěROCKWOOL, a.s. - sídlo, Cihelní 769, Skřečoň, 735 31 Bohumín 3 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-14T03:04:30

Společnost

ROCKWOOL, a.s.
  • ROCKWOOL, a.s.
  • Kontakt : Simona Fidzinová
  • Telefon : +420 596 094 203
  • E-mail : simona.fidzinova@rockwool.com
  • Adresa : ROCKWOOL, a.s. - sídlo, Cihelní 769, Skřečoň, 735 31 Bohumín 3

Klíčová slova

výrobního

náplň

čtení

dohodnout

telefonicky

předem

kontaktu

úkolům zodpovědnost spolehlivost odpovědnostzpůsob

svěřeným

přístup