PopisPro naši centrálu - Servisní centrum na ulici Košinova 93 v Brně, přijmeme do pracovního týmu pracovníka / pracovnici na pozici skladníka.

NÁPLŇ PRÁCE
* vychystávání objednávek, expedice zboží na prodejny
* kontrola kvality přijímaného zboží, štítkování, příjem
* příjem skladových dokladů včetně fyzické kontroly zboží
* práce s vnitropodnikovým systémem
* spolupráce s kolegy
* pracovní doba Po-Pá 8:00 - 17:00 s hodinovou odchylkou (7-16)

NABÍZÍME
* zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
* příjemné pracovní prostředí v novém sídle společnosti
* možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
* motivující finanční ohodnocení
* zajímavá a dobře ohodnocená práce
* možnost nástupu IHNED
* plat až 27.000,-Kč, nástupní plat 25.000,-Kč

POŽADUJEME
* dobré komunikační schopnosti
* znalost práce na PC na dobré úrovni
* optimismus, morální a trestní bezúhonnost
* spolehlivost a zodpovědnost
* schopnost pracovat bez chyb, rozeznat produkty z firemního portfolia
* chuť pracovat a učit se novým věcem

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ na emailu prace (a) mobilprovas.cz
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce.
Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.

Inzerát je platný po celou dobu zveřejnění!

Zaměstnanecké výhody:
Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDATIX, spol. s r.o. - Brno, Košinova 3113/93, Královo Pole, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-14T03:04:30

Společnost

DATIX s.r.o.
  • DATIX s.r.o.
  • Kontakt : Roman Obermajer
  • Telefon : +420 722 944 944
  • E-mail : prace@mobilprovas.cz
  • Adresa : DATIX, spol. s r.o. - Brno, Košinova 3113/93, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

pracovní

práce

zboží

plat

pozici

dobré

společnosti

příjem

pracovat

možnost