PopisNástup možný IHNED. Úvazek 1,0, popř. 0,5.

Náplň práce:
zajištění ambulantní formy služby dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách; vedení a kontrola činnosti RKC Lačo jilo - Dobré srdce; základní sociální poradenství; sociální práce s dětmi a mládeží, které se ocitly v nepříznivé sociální situaci; skupinové aktivity - výtvarná činnost, soutěže, hry, sportovní aktivity, pomoc s přípravou do školy.

Požadavky:
vzdělání VŠ/VOŠ v oboru sociální práce dle § 110 odst. 4 písm. a-d) zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách; akceptace poslání a hodnot Charity; dobré organizační a komunikační schopnosti; odpovědnost, kreativita, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce; zkušenosti z oblasti volnočasových aktivit a z oblasti sociální práce s rodinami ohroženými sociálním vyloučením jsou vítány.

Nabízíme:
zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti; zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení); zázemí stabilní organizace; stravenky, 25 dní dovolené, mobilní telefon.

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu. Doklady zašlete v elektronické podobě na e-mailovou adresu: reditel@prerov.charita.cz.

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCharita Přerov-pracoviště Kojetínská 36, Kojetínská 1947/36, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-14T03:04:30

Společnost

Charita Přerov,
  • Charita Přerov,
  • Kontakt : Alena Pizúrová
  • Telefon : +420 605 441 670
  • E-mail : reditel@prerov.charita.cz
  • Adresa : Charita Přerov-pracoviště Kojetínská 36, Kojetínská 1947/36, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

sociální

práce

oblasti

dle

vedení

službách

sociálních

zákona

aktivity

dobré