PopisNáplň: Tvorba výkresové dokumentace převážně v oboru hydro/pneumatických válců, včetně systémového zpracování, úpravy a změny výkresové dokumentace v rámci výroby, komunikace se zákazníky, podpora zákazníků
Požadavky: SŠ strojní, CAD Software: CREO, IS: QI (výhodou), technické myšlení, ochota učit se novým věcem, ŘP sk. B - aktivní řidič
Nabízíme: Možnost profesního růstu, notebook, mobilní telefon, stravenky
Nástup ihned
Výhody: notebook, mobilní telefon, stravenky
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTIMESEAL a.s. - Návesní, Návesní 1, Mladcová, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-14T03:04:30

Společnost

TIMESEAL a.s.
  • TIMESEAL a.s.
  • Kontakt : Radek Večeřa
  • Telefon : +420 778 528 993
  • E-mail : radek.vecera@timeseal.cz
  • Adresa : TIMESEAL a.s. - Návesní, Návesní 1, Mladcová, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

výkresové

dokumentace

telefon

mobilní

notebook

náplň

věcem

technické

myšlení

ochota