PopisNáplň práce:
- měření, testování charakteristik klimatizačních jednotek a vyhodnocování dat
Požadavky:
- optimální vysokoškolské vzdělání v oboru: fyzika, matematika, elektrotechnika, případně strojírenství
- vyšší uživatelská znalost na PC
- anglický jazyk technického směru
- orientace při čtení technických výkresů
- praxe v laboratorních podmínkách výhodou
Hlásit se předem telefonicky nebo e-mailem Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěETK CHECK, s.r.o.-003, Zelná 633/9b, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1 Mzda minimálně150 Kč Mzda maximálně180 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-14T03:04:30

Společnost

ETK CHECK, s.r.o.
  • ETK CHECK, s.r.o.
  • Kontakt : Lukáš Černý
  • Telefon : +420 770 676 990
  • E-mail : lukas.cerny@tridici-prace.cz
  • Adresa : ETK CHECK, s.r.o.-003, Zelná 633/9b, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1

Klíčová slova

náplň

čtení

pc

anglický

jazyk

technického

směru

orientace

technických

uživatelská