PopisNáplň práce: administrativní činnosti, vyřizování objednávek, komunikace se zákazníky, fakturace, vyřizování reklamací, zakládání dokumentů.
Požadavky: pracovitost, bezúhonnost, fyzická zdatnost, příjemné vystupování, loajalita k firmě, chuť učit se novým věcem.
V případě, že se zaměstnanec ujme pracovních povinností ke spokojenosti firmy, lze prodloužit pracovní poměr na dobu neurčitou.
Výhody: volné svátky a víkendy, slevy na prodávané zboží, stravenky.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMartin Klinkovský - Kvítková, Kvítková 552, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-14T03:04:30

Společnost

Martin Klinkovský
  • Martin Klinkovský
  • Kontakt : Klinkovský Martin
  • Telefon : +420 608 776 651
  • E-mail : kamaro@blaznidohracek.cz
  • Adresa : Martin Klinkovský - Kvítková, Kvítková 552, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

vyřizování

náplň

pracovní

zaměstnanec

ujme

pracovních

povinností

spokojenosti

firmy

lze