PopisVHODNÉ I PRO ABSOLVENTY. Kontakt e-mailem na info@log-max.cz
Místo výkonu práce: Dolní č.p. 3137/100, Prostějov. Pracovní doba: Po-Pá od 8.00-16.30 (lze upravit po domluvě se zaměstnavatelem)
Požadujeme: znalost AJ minimálně na komunikační úrovni podmínkou, komunikační a obchodní dovednosti, pečlivost, loajálnost, výřečnost, ŘP sk. B výhodou ne podmínkou
Náplň práce: sjednávání a zadávání mezinárodních přeprav, práce na PC
Nabízíme: nadstandartní platové ohodnocení (pohyblivá složka mzdy dle odvedené práce), možnost firemního růstu, firemní stravování Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLogmax s.r.o. - provozovna, Dolní 3137/100, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

Logmax s.r.o.
  • Logmax s.r.o.
  • Kontakt : Milan Zelený
  • E-mail : info@log-max.cz
  • Adresa : Logmax s.r.o. - provozovna, Dolní 3137/100, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

práce

komunikační

vhodné

nadstandartní

výhodou

podmínkou náplň

sjednávání

zadávání

mezinárodních

přeprav