PopisKontakt:e-mail: Tereza.Adamkova@hrdlicka.cz
Náplň práce:
- samostatně řešit geodetické zakázky v inženýrské geodézii, především v oblasti dopravních staveb (železnice, silniční stavby), pozemních staveb a energetických sítí nebo v katastru nemovitostí
- vytyčovat na stavbách
- řídit zakázky

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru geodézie
- dobré organizační schopnosti
- ŘP sk. B
- praxe v oboru
- jste-li ÚOZI, je to také samozřejmě velké plus

Zaměst.výhody:
- příspěvek na stravování
- Multisport karta
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- smlouvu na dobu neurčitou
- výuku AJ na pracovišti Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHRDLIČKA S. R. O.-Praha, Praha Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-12-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

HRDLIČKA S. R. O.
  • HRDLIČKA S. R. O.
  • Kontakt : Tereza Adámková
  • E-mail : Tereza.Adamkova@hrdlicka.cz
  • Adresa : HRDLIČKA S. R. O.-Praha, Praha

Klíčová slova

staveb

příspěvek

kontaktemail

dobré

organizační

schopnosti

praxe

oboru

jsteli

úozi