PopisKUCHAŘ / KUCHAŘKA
- PP na dobu určitou 1 rok, nástup možný od 1.12.2019
- Náplň práce: spolupráce při sestavování jídelníčku s vedoucí školní jídelny, příprava svačin a hlavního jídla, úklid kuchyně
- Požadujeme: vyučení v oboru; praxe vítána
- Nabízíme: možnost čerpání příspěvků z FKSP, příjemný kolektiv, slušné jednání, vlakové nádraží v dosahu 5 min
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (9:30 - 11:30 nebo 15:30 - 21 hod), kontaktní osoba: Drabíková Pavlína Bc., tel.: 734 706 263, e-mail: matskola.smirice@seznam.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKršovka 478, 503 03 Smiřice Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně19990 Kč Nastoupit od2019-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

Mateřská škola, Smiřice
  • Mateřská škola, Smiřice
  • Kontakt : Pavlína Drabíková
  • Telefon : +420 734 706 263
  • E-mail : matskola.smirice@seznam.cz
  • Adresa : Kršovka 478, 503 03 Smiřice

Klíčová slova

kuchař

min

čerpání

příspěvků

fksp

příjemný

kolektiv

slušné

jednání

vlakové