PopisHledáme uchazeče na pozici dělník/dělnice ve výrobě.
Náplň práce: vkládání papírových svazků nebo knih do stroje nebo linky, ukládání na paletu, balení knížek a brožur, dodržování standardů kvality, dodržování výrobních a technologických postupů,
Požadujeme: zodpovědnost, dochvilnost, ochota učit se novým věcem, práce v režimu 11,5h směn (RNVV)

Způsob kontaktu: předem telefonicky nebo e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěTrenkwalder a.s. - Těšínské papírny s.r.o., Lípová 1965, 737 01 Český Těšín 1 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

Trenkwalder a.s.
  • Trenkwalder a.s.
  • Kontakt : Daniela Skovajsová
  • Telefon : +420 725 589 767
  • E-mail : d.skovajsova@trenkwalder.com
  • Adresa : Trenkwalder a.s. - Těšínské papírny s.r.o., Lípová 1965, 737 01 Český Těšín 1

Klíčová slova

práce

hledáme

věcem

postupůpožadujeme

zodpovědnost

dochvilnost

ochota

učit

novým

režimu