PopisNÁSTUP MOŽNÝ IHNED.
MOŽNOST PRODLOUŽENÍ TRVÁNÍ PP.
POŽADAVKY:
SOU nebo SŠ strojní, praxe na obdobné pozici PODMÍNKOU
Znalost čtení technické dokumentace, zkušenosti s údržbou a s mechanikou strojů,
samostatnost,spolehlivost, pečlivost a manuální zručnost.
POPIS POZICE:
zámečnické práce v dílně, údržba lisů, strojního a mechanického zařízení, spolupráce při přestavbách strojů, pravidelné údržby a kontroly strojů.
V případě zájmu se hlašte telefonicky, nebo zašlete životopis e-mailem.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěArdagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o., odštěpný závod Teplice, Zemská 612, Trnovany, 415 01 Teplice 1 Mzda minimálně127 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-17T03:05:35

Společnost

Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o.
  • Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Šárka Soumarová
  • Telefon : +420 420 417 846 530
  • E-mail : sarka.soumarova@ardaghgroup.com
  • Adresa : Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o., odštěpný závod Teplice, Zemská 612, Trnovany, 415 01 Teplice 1

Klíčová slova

nástup

pravidelné

údržba

lisů

strojního

mechanického

zařízení

spolupráce

přestavbách

strojů